Beha Elektrikli Konvektör Isıtıcıları

Beha elektrikli konvektör ısıtıcıları ile ilgili tüm bilgilere bu siteden ulaşabilir ve ürünleri ana bayi olan www.ikonisi.com üzerinden satın alabilirsiniz.


Beha markalı ısıtıcıları hangi firma üretiyor;


Beha, Norveç’in en geleneksel , halen aynı aile tarafından işletilen bir elektrik şirketidir. Bugün şirket tarafından üretilen ürün grupları -elektrikli pişirme aletleri ve ısıtıcılar- şirketin kuruluş tarihi olan 1917’den beri üretilenlerle tamamen aynıdır.
Uzun yıllar boyu geliştirilen bu ustalık ve BEHA nın daima gelişen teknolojinin lideri olması ve geliştirilmiş ürün metodları, piyasada şirketin adı için mükemmel bit temel oluşturur. Başkent Oslo’nun 150km. kadar güneyindeki Porssgrunn’da Beha’ nın 12 000 km lik son derece gelişmiş ileri teknolojili bir üretim sitesi vardır. Bu site, ince levha işlemeleri, cilalama ve montaj için ayrı departmanları ihtiva eder.
Sitede ayrıca Norveç ve dış ülkelere ürünler göndermek için ana ambar vardır.
Beha tamamen Norveçli bir şirkettir ve iki ürün grubu üzerinde çalışır.
İlki, her tür elektrikli ve gazlı pişirme aletleri ve başlıklarını ihtiva eder. İkincisi, geniş bir ürün yelpazesi bulunan elektrikli ısıtıcıları kapsar.

beha elektrikli konvektör ısıtıcı

Beha ısıtıcı ürünlerinin sağlık avantajları;


BEHA konvektör ısıtıcılarının uluslararası CCA En 60335 spesifikasyonuna uygunluğu onaylanmış ve belgelenmeştir. Avrupa güvenlik standartları ve elektromanyetik uyum standartlarına uygunluğunu gösteren CE belgesine haizdir. Tüm BEHA konvektör ısıtıcılar IP X4 (su sıçrama testi) Nemko normuna test edilmiş. Banyo ve diğer nemli ortamlarda rahatlıkla kullanılabilir.
BEHA konvektör ısıtıcılar düşük sıcaklıkta çalışan ısıtma elemanları sayesinde havadaki tozu yakmıyarak hoş olmayan kokulara ve alerjiye sebeb olan oluşumlara izin vermez.

beha ısıtma ürünleri

Beha ısıtıcı ürünlerinin güvenlik özellikleri;


Bütün BEHA konvektör ısıtıcılarında,termostat sıcaklığını ayarlama “yandaki şekildeki gibi “kar kristali” ile sembolize edilen “donma koruması vardır. Bu özellik sayesinde termostat ayar düğmesi kapalı konuma getirilmiş olsa bile ,oda sıcaklığı 5 ºC’nin altına düşmeyecektir.Bütün ısıtıcılarda kontrol panelinin üzerinde kilitlenebilir bir kapak vardır. Okul ve halka açık yerlerde üstteki kapak sabitlenerek sadece görevliler tarafından açılmalıdır.
Diğer bir önemli güvenlik özelliği ise kumaş gibi bir obje ısıtıcının gövdesine düştüğünde,ısıtıcının otomatik olarak devre dışı kalmasıdır.Obje kaldırıldığında ve ısıtıcı normal çalışma sıcaklığına döndüğünde bu özellik otomatik olarak yeniden devreye girecektir


beha banyo ısıtıcı

Beha konvektör ısıtıcıların diğer özellikleri;


– Koruyucu kapak : Isıtıcı panellerin üzerinde çocuk emniyet kapağı vardır.
– Isıtıcının arkasındaki dirsek sayesinde temizliği kolaydır.
– Beha ısıtıcıları banyolarda kullanılabilir.
– Ürünlerimiz 5 yıl distribütör garantilidir.
– Beha’nın içinde bulunan ısıtıcısı 255 derecenin üstüne çıkmadığı için ortamdaki tozu ve oksijeni yakmaz , havayı kurutmaz.
– Beha konvektör ısıtıcılarının hepsinde bir açma kapama düğmesi ve stabil oda sıcaklığını sağlayan bir elektronik termostat vardır.Termostatın standart sapması 20ºC oda sıcaklığında 0,2 ºC’dir.

beha elektrikli ısıtıcı beha banyo ısıtıcısı beha çocuk odası ısıtıcısı
beha beha ısıtma ürünleri beha türkiye
behabeha ısıtıcılar
beha elektrikli konvektörbeha ev ısıtma sistemi
beha konvektörmodern ısıtıcı

Beha elektrikli konvetör ürün grupları.Beha P Tipi Elektrikli Konvektör Ürünleri;
Beha P4
Beha P6
Beha P8
Beha P10
Beha P12
Beha P15
Beha P20
Beha K3T(K)

Beha L Tipi Elektrikli Konvektör Ürünleri;
Beha L5
Beha L7
Beha L10
Beha L12

Beha Infrared Isıtıcı;
Beha TV1000K Teras Isıtıcı
Beha Enerji Tasarrufu Modülü;
Beha TP100 Modülü

Beha elektrikli ısıtıcılar güvenli ve sağlıklı ısıtıcılardır. Beha elektrikli konvektör ısıtıcılarla elektrik tasarrufu yapabilirsiniz. Paranız cebinizde kalırken bu duvar tipi modern ısıtıcılarla ısınmanın keyfine varırsınız.

“Beha” ürünleri ile ilgili diğer sayfalar; beha ısıtıcı, beha konvektör, beha türkiye, beha istanbul, beha online satış, beha elektrikli ısıtıcı, beha bayisi, beha ısıtıcı fiyatları, behate, beha yetkili servisi, beha ısıtıcı yorumları , beha ısıtıcıları, beha karşılaştırma, beha sarfiyat.